APLI2002 – Poliatrice me bateri 20, motor pa karboncina (vetem trup)

APLI2002 – Poliatrice me bateri 20, motor pa karboncina (vetem trup)

15,900 L

Brand:INGCO

Poliatrice me bateri 20, motor pa karboncina (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “APLI2002 – Poliatrice me bateri 20, motor pa karboncina (vetem trup)”