Zmeriluese rrethore

Zmeriluese rrethore

6,500 L

Marka:INGCO

Zmeriluese rrethore me bateri 20V /125 mm pajisur me 5 letra zmerilimi (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese rrethore”