Prerese tubash hidraulik

Prerese tubash hidraulik

136,900 L

Prerese tubash hidraulik me 2 bateri 20V/4.0 Ah


Kodi: CTLI2002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese tubash hidraulik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *