Trapan me Goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah 55 Nm 55 NM + Aksesoreh 55 Nm

Trapan me Goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah 55 Nm 55 NM + Aksesoreh 55 Nm

13,500 L

Marka:INGCO

Trapan me Goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah 55 Nm 55 NM + Aksesoreh 55 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me Goditje me 2 bateri 20V/2.0 Ah 55 Nm 55 NM + Aksesoreh 55 Nm”