Vidiator me Goditje, pa karbonciname 2 bateri 20 V /2.0 Ah

Vidiator me Goditje, pa karbonciname 2 bateri 20 V /2.0 Ah

15,500 L

Vidiator me Goditje, pa karbonciname 2 bateri 20 V /2.0 Ah


Kodi: CIRLI2002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator me Goditje, pa karbonciname 2 bateri 20 V /2.0 Ah”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *