CDLI20012 – Vidiator me 2 bateri 20V/1.5 Ah, 45Nm

CDLI20012 – Vidiator me 2 bateri 20V/1.5 Ah, 45Nm

9,500 L

Brand:INGCO

Vidiator me 2 bateri 20V/1.5 Ah, 45Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CDLI20012 – Vidiator me 2 bateri 20V/1.5 Ah, 45Nm”