Vertilator me bateri 20V
Vlerësuar me 0 nga 5

Vertilator me bateri 20V

5,500 L

Vertilator me bateri 20V (vetem trup) me 2 shpejtesi frytje


Kodi: CFALI2002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vertilator me bateri 20V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *