Shporta

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 Lek

Deri 30% ULJE

Mos humbni disa artikuj speciale me çmime speciale.
Koha është e limituar!

Oferta te kasa me kodin: FESTA
Ofertat e Muajit
Kategoritë
Ofertat e Javës

Super Ofertë !

Korrese bari robotike Robolinho!
-Fuqia maksimale e motorit. 20 V (2,5 Ah)
-Teknologji Li-jon
-Zotëron Gradient ngitje deri në 30% falë rrotave lëvizëse të profilizuara me tërheqje të lartë.
– Zotëron pasazhe të ngushta nga 60 cm pa instalim shtesë.
-Kositje plotësisht automatike të sipërfaqeve deri në 300 m².
-Zhurma me 60 dB(A) që mezi dëgjohet.
-Kositëse efikase me dy tehe për një model prerjeje perfekte me një jetë të gjatë shërbimi të thikave
-Teknologjia e sensorit të sigurisë mbron nga dëmtimet dhe vjedhjet.
Brandet tona

Ne kemi zgjedhur firmat më të mira që tju sigurojmë cilësinë më të mirë. Nuk mund të kete kompromis ne lidhje me materialin dhe performancën e artikujve që kemi zgjedhur.