Set SDS Max 7 cope (4 punto/3 dalta)
Vlerësuar me 0 nga 5

Set SDS Max 7 cope (4 punto/3 dalta)

9,900 L

Marka:INGCO

Set SDS Max 7 cope (4 punto/3 dalta)


Kodi: AKD5075

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set SDS Max 7 cope (4 punto/3 dalta)”