DBH1212003C – Punto SDS-Plus me 4 koka 20×310 mm

DBH1212003C – Punto SDS-Plus me 4 koka 20×310 mm

1,200 L

Brand:INGCO

Punto SDS-Plus me 4 koka 20×310 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBH1212003C – Punto SDS-Plus me 4 koka 20×310 mm”