Punto Betoni
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto Betoni

160 L

Marka:INGCO

Punto Betoni 8×120 mm


Kodi: DBM111081

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto Betoni”