Punto Cobalti
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto Cobalti

35 L

Punto Cobalti HSS 4.0 mm


Kodi: DBT1100403

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto Cobalti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *