Komplet me punto metali
Vlerësuar me 0 nga 5

Komplet me punto metali

650 L

Marka:INGCO

Komplet me punto metali HSS 12 cp, 2-8 mm


Kodi: AKDB1125

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet me punto metali”