Vendmbajtëse
Set me 7 punto metali (2,2.3,3,4,5,6 mm)

Set me 7 punto metali (2,2.3,3,4,5,6 mm)

350 L

Set me 7 punto metali (2,2.3,3,4,5,6 mm)


Kodi: AKD1075

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 7 punto metali (2,2.3,3,4,5,6 mm)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *