Shporta

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 Lek

coveri facebookut

Deri 30% ULJE

Mos humbni disa artikuj speciale me çmime speciale.
Koha është e limituar!

Oferta te kasa me kodin: FESTA
baumarket
Artikujt të përzgjedhur

Oferta e javës!

BEH6100
Ngrohes elektrik me 4 shufra quartz
Fuqia: 1100 – 2200 W
2 rregullator tensioni
4 rrota per levizje te lehte Fikje automatike ne rast levizje Gjatesia e kabullit: 1.8 metra

kissclipart happy new year frame png clipart santa claus borde f759cc859576389e 1
BEH6100

7 900 Lek

Brandet që disponojme

Ne kemi zgjedhur firmat më të mira që tju sigurojmë cilësinë më të mirë. Nuk mund të kete kompromis ne lidhje me materialin dhe performancën e artikujve që kemi zgjedhur.