Vendmbajtëse
Set me 5 punto xhami (4,5,6,8,10 mm)

Set me 5 punto xhami (4,5,6,8,10 mm)

1,590 L

Set me 5 punto xhami (4,5,6,8,10 mm)


Kodi: AKD7058

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 5 punto xhami (4,5,6,8,10 mm)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *