Set me 5 punto

Set me 5 punto

990 L

Marka:INGCO

Set me 5 punto SDS-Plus (6×110, 8×110, 8×160, 10×160, 12×160) paketim me kuti plastike

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 5 punto”