Vendmbajtëse
SET PUNTO

SET PUNTO

590 L

SET PUNTO METALI HSS PER VIDIATOR


Kodi: AKD1401

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SET PUNTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *