Vendmbajtëse
Set me 4 punto SDS-Plus 6×110, 6×160, 8×160, 10×160 mm

Set me 4 punto SDS-Plus 6×110, 6×160, 8×160, 10×160 mm

690 L

Set me 4 punto SDS-Plus 6×110, 6×160, 8×160, 10×160 mm


Kodi: AKDB2055

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 4 punto SDS-Plus 6×110, 6×160, 8×160, 10×160 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *