Komplet me punto druri te sheshta 13 cp, 6 – 38 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Komplet me punto druri te sheshta 13 cp, 6 – 38 mm

2,990 L

Marka:INGCO

Komplet me punto druri te sheshta 13 cp, 6 – 38 mm


Kodi: AKD41301

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet me punto druri te sheshta 13 cp, 6 – 38 mm”