Set lule freze 12 cope (12mm)
Vlerësuar me 0 nga 5

Set lule freze 12 cope (12mm)

3,500 L

Marka:INGCO

Set lule freze 12 cope (12mm)


Kodi: AKRT1221

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set lule freze 12 cope (12mm)”