Suport për blerje !

KEMX001W – Mikser dore 200 W me 6 nivele shpejtesie me turbo

1,790 L

Mikser dore 200 W me 6 nivele shpejtesie me turbo

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEMX001W - Mikser dore 200 W me 6 nivele shpejtesie me turbo 1,790 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikser dore 200 W me 6 nivele shpejtesie me turbo

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEMX001W – Mikser dore 200 W me 6 nivele shpejtesie me turbo”