Suport për blerje !

KEFH001B – Ngrohes me Quartz 1200 W me 3 nivele nxehtesie 400/800/1200 W me permase 320*260*460mm

1,990 L

Ngrohes me Quartz 1200 W me 3 nivele nxehtesie 400/800/1200 W me permase 320*260*460mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEFH001B - Ngrohes me Quartz 1200 W me 3 nivele nxehtesie 400/800/1200 W me permase 320*260*460mm 1,990 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes me Quartz 1200 W me 3 nivele nxehtesie 400/800/1200 W me permase 320*260*460mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEFH001B – Ngrohes me Quartz 1200 W me 3 nivele nxehtesie 400/800/1200 W me permase 320*260*460mm”