Suport për blerje !

KEEN017W – Pastruese me avull 1800 W, presioni 5 Bar me 15 aksesore

7,990 L

Pastruese me avull 1800 W, presioni 5 Bar me 15 aksesore

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEEN017W - Pastruese me avull 1800 W, presioni 5 Bar me 15 aksesore 7,990 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pastruese me avull 1800 W, presioni 5 Bar me 15 aksesore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEEN017W – Pastruese me avull 1800 W, presioni 5 Bar me 15 aksesore”