Suport për blerje !

KMTT065M – Rrahese inoxi per gatime te ndryshme

150 L

Rrahese inoxi per gatime te ndryshme

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KMTT065M - Rrahese inoxi per gatime te ndryshme 150 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rrahese inoxi per gatime te ndryshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KMTT065M – Rrahese inoxi per gatime te ndryshme”