Suport për blerje !
Ofertë!

KECF015W – Shkumues qumeshti 500 W, kapaciteti 210 Ml

2,990 L

-23%

Shkumues qumeshti 500 W, kapaciteti 210 Ml

KECF015W - Shkumues qumeshti 500 W, kapaciteti 210 Ml 3,900 L 2,990 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shkumues qumeshti 500 W, kapaciteti 210 Ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KECF015W – Shkumues qumeshti 500 W, kapaciteti 210 Ml”