Suport për blerje !
Ofertë!

Karrele alumini e palosshme per pesha deri ne 90 kg

Çmimi origjinal qe: 7,140 L.Çmimi i tanishëm është: 5,250 L.

-26%

Karrele alumini e palosshme per pesha deri ne 90 kg

Karrele alumini e palosshme per pesha deri ne 90 kg 7,140 L Çmimi origjinal qe: 7,140 L.5,250 LÇmimi i tanishëm është: 5,250 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karrele alumini e palosshme per pesha deri ne 90 kg