Suport për blerje !

DCM2001 PINCE TESTER 200A INGCO

2,900 L

DCM2001 PINCE TESTER 200A INGCO

 • 2000 Numrat
 • Mbajtja e të dhënave
 • Rryma AC:2A/20A/200A/±(2,5% +8)
 • Tensioni AC: 0,1~600V±(1,0% +5)
 • Tensioni DC: 0,1~600V±(0,5% +5)
 • Rezistenca:2kΩ/20kΩ±(1.0% +3)
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra
Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
DCM2001 PINCE TESTER 200A INGCO 2,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

 • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

DCM2001 PINCE TESTER 200A INGCO

 • 2000 Numrat
 • Mbajtja e të dhënave
 • Rryma AC:2A/20A/200A/±(2,5% +8)
 • Tensioni AC: 0,1~600V±(1,0% +5)
 • Tensioni DC: 0,1~600V±(0,5% +5)
 • Rezistenca:2kΩ/20kΩ±(1.0% +3)
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DCM2001 PINCE TESTER 200A INGCO”