Suport për blerje !
Ofertë!

71820 – Tub fleksibel F/M 1/2″ 1/2″ 300MM

Çmimi origjinal qe: 320 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-9%

Tub fleksibel F/M 1/2″ 1/2″ 300MM

71820 - Tub fleksibel F/M 1/2" 1/2" 300MM 320 L Çmimi origjinal qe: 320 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/M 1/2″ 1/2″ 300MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71820 – Tub fleksibel F/M 1/2″ 1/2″ 300MM”