Suport për blerje !
Ofertë!

71805 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 1000MM

Çmimi origjinal qe: 440 L.Çmimi i tanishëm është: 390 L.

-11%

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 1000MM

71805 - Tub fleksibel F/F 1/2" 1/2" 1000MM 440 L Çmimi origjinal qe: 440 L.390 LÇmimi i tanishëm është: 390 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 1000MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71805 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 1000MM”