Suport për blerje !
Ofertë!

71817 – Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 600MM

Çmimi origjinal qe: 340 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-15%

Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 600MM

71817 - Tub fleksibel F/F 3/8" 3/8" 600MM 340 L Çmimi origjinal qe: 340 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 600MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71817 – Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 600MM”