Suport për blerje !
Ofertë!

71801 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 400MM

Çmimi origjinal qe: 350 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-17%

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 400MM

71801 - Tub fleksibel F/F 1/2" 1/2" 400MM 350 L Çmimi origjinal qe: 350 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 400MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71801 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 400MM”