Suport për blerje !
Ofertë!

71818 – Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 800MM

Çmimi origjinal qe: 390 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-10%

Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 800MM

71818 - Tub fleksibel F/F 3/8" 3/8" 800MM 390 L Çmimi origjinal qe: 390 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 800MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71818 – Tub fleksibel F/F 3/8″ 3/8″ 800MM”