Suport për blerje !
Ofertë!

108526 – Punto Freze per trapan magnetik 26.0 mm / 55mm-88mm

Çmimi origjinal qe: 12,990 L.Çmimi i tanishëm është: 8,900 L.

-31%
108526 - Punto Freze per trapan magnetik 26.0 mm / 55mm-88mm 12,990 L Çmimi origjinal qe: 12,990 L.8,900 LÇmimi i tanishëm është: 8,900 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Freze per trapan magnetik 26.0 mm / 55mm-88mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “108526 – Punto Freze per trapan magnetik 26.0 mm / 55mm-88mm”