Suport për blerje !
Ofertë!

108524 – Punto Freze per trapan magnetik 24.0 mm / 88mm

Çmimi origjinal qe: 9,970 L.Çmimi i tanishëm është: 8,900 L.

-11%
108524 - Punto Freze per trapan magnetik 24.0 mm / 88mm 9,970 L Çmimi origjinal qe: 9,970 L.8,900 LÇmimi i tanishëm është: 8,900 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Freze per trapan magnetik 24.0 mm / 88mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “108524 – Punto Freze per trapan magnetik 24.0 mm / 88mm”