Suport për blerje !
Ofertë!

108528 – Punto Freze per trapan magnetik 28.0 mm / 55mm-88mm

Çmimi origjinal qe: 13,400 L.Çmimi i tanishëm është: 9,500 L.

-29%
108528 - Punto Freze per trapan magnetik 28.0 mm / 55mm-88mm 13,400 L Çmimi origjinal qe: 13,400 L.9,500 LÇmimi i tanishëm është: 9,500 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Freze per trapan magnetik 28.0 mm / 55mm-88mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “108528 – Punto Freze per trapan magnetik 28.0 mm / 55mm-88mm”