Dërgesa falas për blerje mbi 5000 Lek

Festa dhe pikniku perfekt në kopësht!

Është koha për të festuar në kopësht!

Kush nuk e pëlqen kohën e shpenzuar në ambjentet e hapura nën rrezet e ngrohta të diellit? Ka shumë arsye për t’u kënaquar. Mos e kufizoni imagjinatën në planifikimin tuaj. Gjithsesi ka disa gjëra të cilat nuk duhet të mungojnë .

Me pajisjet e duhura gjysma e përgatitjeve është gati! Ju rekomandojmë pajisje të thjeshta për tu instaluar dhe cilësore për më tepër jetëgjatësi. Nëse dëshironi të impresiononi të ftuarit zgjedhjet janë të pafundme.

Shoqëroni ushqimet e shijshme të zgarës duke përdorur shtrydhëse profesionale dhe përfitoni lëngun e tyre për një jetë më të shëndetshme.

Ju tremb moti me shi apo dielli i nxehtë? Me tendë të palosshme ju jeni gati të festoni edhe nëse parashikimi i motit nuk është në anën tuaj.

Rrjeta dekorative me gjethe është pikërisht ajo që ju duhet për ta bërë kopshtin tuaj tërheqës, të sigurt dhe privat.

Këto dhe të tjera produkte familjare, i sjellim për ju ne cilësine optimale dhe cmimet më të leverdishme!

 

 

BAUMARKET