Suport për blerje !
Ofertë!

WWPJA03 – Pompe uji presione 750W/1.0 Hp, hedhja max 45m, prurja max 50Lt/min

Çmimi origjinal qe: 12,020 L.Çmimi i tanishëm është: 8,900 L.

-26%

Pompe uji presione 750W/1.0 Hp, hedhja max 45m, prurja max 50Lt/min

WWPJA03 - Pompe uji presione 750W/1.0 Hp, hedhja max 45m, prurja max 50Lt/min 12,020 L Çmimi origjinal qe: 12,020 L.8,900 LÇmimi i tanishëm është: 8,900 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WWPJA03 – Pompe uji presione 750W/1.0 Hp, hedhja max 45m, prurja max 50Lt/min”