Suport për blerje !

JPS075082 – Pompe presioni me koke inoxi 750W / 40M

11,500 L

Pompe presioni me koke inoxi 750W / 40M

JPS075082 - Pompe presioni me koke inoxi 750W / 40M 11,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pompe presioni me koke inoxi 750W / 40M

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JPS075082 – Pompe presioni me koke inoxi 750W / 40M”