Suport për blerje !
Ofertë!

WEC1531 – Peshore elektronike 300kg

Çmimi origjinal qe: 8,000 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-6%

Peshore elektronike 300kg

WEC1531 - Peshore elektronike 300kg 8,000 L Çmimi origjinal qe: 8,000 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Peshore elektronike 300kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WEC1531 – Peshore elektronike 300kg”