Suport për blerje !

HESA33003 – Peshore elektronike me ekran LED per pesha deri ne 300 kg

8,900 L

Peshore elektronike me ekran LED per pesha deri ne 300 kg

HESA33003 - Peshore elektronike me ekran LED per pesha deri ne 300 kg 8,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HESA33003 – Peshore elektronike me ekran LED per pesha deri ne 300 kg”