Suport për blerje !
Ofertë!

WEC1550 – Peshore elektronike 500kg

Çmimi origjinal qe: 11,000 L.Çmimi i tanishëm është: 9,500 L.

-14%

Peshore elektronike 500kg

WEC1550 - Peshore elektronike 500kg 11,000 L Çmimi origjinal qe: 11,000 L.9,500 LÇmimi i tanishëm është: 9,500 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Peshore elektronike 500kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WEC1550 – Peshore elektronike 500kg”