Suport për blerje !
Ofertë!

WEC1510 – Peshore elektronike 100kg

Çmimi origjinal qe: 5,800 L.Çmimi i tanishëm është: 5,500 L.

-5%

Peshore elektronike 100kg

WEC1510 - Peshore elektronike 100kg 5,800 L Çmimi origjinal qe: 5,800 L.5,500 LÇmimi i tanishëm është: 5,500 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Peshore elektronike 100kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WEC1510 – Peshore elektronike 100kg”