Set me 5 punto betoni (4×75, 5×85, 6×100, 8×120, 10×120) paketim me kuti plastike

Set me 5 punto betoni (4×75, 5×85, 6×100, 8×120, 10×120) paketim me kuti plastike

890 L

Marka:INGCO

Set me 5 punto betoni (4×75, 5×85, 6×100, 8×120, 10×120) paketim me kuti plastike

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 5 punto betoni (4×75, 5×85, 6×100, 8×120, 10×120) paketim me kuti plastike”