Punto Betoni pa shlica 4 x 85 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto Betoni pa shlica 4 x 85 mm

180 L

Marka:HIKOKI

Punto Betoni pa shlica 4 x 85 mm


Kodi: 780852

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto Betoni pa shlica 4 x 85 mm”