Punto Betoni pa shlica 10 x 400 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto Betoni pa shlica 10 x 400 mm

890 L

Marka:HIKOKI

Punto Betoni pa shlica 10 x 400 mm


Kodi: 780873

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto Betoni pa shlica 10 x 400 mm”