Suport për blerje !

Punto Betoni pa shlica 12 x 150 mm

490 L

Punto Betoni pa shlica 12 x 150 mm

Punto Betoni pa shlica 12 x 150 mm 490 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto Betoni pa shlica 12 x 150 mm”