Pompe zhytese
Vlerësuar me 0 nga 5

Pompe zhytese

38,900 L

Pompe zhytese per ujra te ndotur 2200 W / 3.0 HP, hedhja 13M / 38M3/H


Kodi: SPDB22008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe zhytese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *