Suport për blerje !
Ofertë!

SPDB22008 – Pompe zhytese per ujra te ndotur 2200 W / 3.0 HP, hedhja 13M / 38M3/Hn

Çmimi origjinal qe: 31,500 L.Çmimi i tanishëm është: 28,900 L.

-8%

Pompe zhytese per ujra te ndotur 2200 W / 3.0 HP, hedhja 13M / 38M3/H

SPDB22008 - Pompe zhytese per ujra te ndotur 2200 W / 3.0 HP, hedhja 13M / 38M3/Hn 31,500 L Çmimi origjinal qe: 31,500 L.28,900 LÇmimi i tanishëm është: 28,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPDB22008 – Pompe zhytese per ujra te ndotur 2200 W / 3.0 HP, hedhja 13M / 38M3/Hn”