Pompe Zhytese

Pompe Zhytese

24,500 L

Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1500 W (2.0 Hp), hedhja 14.5m, prurja 20 m3/h


Kodi: SPDB15008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Zhytese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *