Suport për blerje !
Ofertë!

SPDB15008 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1500 W (2.0 Hp), hedhja 14.5m, prurja 20 m3/h

Çmimi origjinal qe: 22,500 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-12%

Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1500 W (2.0 Hp), hedhja 14.5m, prurja 20 m3/h

SPDB15008 - Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1500 W (2.0 Hp), hedhja 14.5m, prurja 20 m3/h 22,500 L Çmimi origjinal qe: 22,500 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPDB15008 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1500 W (2.0 Hp), hedhja 14.5m, prurja 20 m3/h”