Suport për blerje !

SPD10001 – Pompe uji per ujra te piset 1000 W / Lartesi 9 M / Prurje 333L/min

9,900 L

Pompe uji per ujra te piset 1000 W / Lartesi 9 M / Prurje 333L/min

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SPD10001 - Pompe uji per ujra te piset 1000 W / Lartesi 9 M / Prurje 333L/min 9,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPD10001 – Pompe uji per ujra te piset 1000 W / Lartesi 9 M / Prurje 333L/min”